All for Joomla All for Webmasters

KURSE ANGLISHT

Ky është shansi juaj të jeni një ekspert në gjuhën angleze dhe të bëni një karrierë të suksesshme pas përfundimit të kursit.

MATERIALE & LIBRA

Një nga cilësitë që na veçon është mësimi me librat dhe metodat më të mira, të gjitha këto të çertifikuara globalisht.

MËSUES EKSPERTË

Merrni mësime dhe konsulta nga ekipi ynë i përbërë nga mësues dhe instruktorë ekspertë dhe sigurisht të çertifikuar.

ÇERTIFIKATA

Mbaroni një nga kurset tona dhe pajisuni me një çertifikatë që njihet globalisht për të treguar arritjet tuaja në gjuhën angleze.

KURSET TONA ANGLISHT

ARRITJET E QENDRËS SONË

Ndjekësit tanë
Vjet Eksperiencë

Lajmet e fundit

17
Apr
Shkolla verore 2019 në Tiranë – Mësoni anglisht! Bej miq! Argetohu !

Bashkohuni me aventurën! A jeni gati për verë ??? Në Institutin e Gjuhëve të huaja London kemi kohë që përgatitemi për një kamp unik veror, të mbushur me aktivitete, aventura dhe argëtim! Për herë të parë do të ofrojmë një kamp veror me fjetje, për fëmijët e moshës 10-15 vjeç, në periferi të Tiranës! I […]

Posted in: Uncategorized,
Tags: albania, kamp veror, london language, summer camp, tirana,
21
Apr
Nisma për gjelbërimin e Qytetit të Tiranës

21 Prill 2018 / Nxenesit e Institutit tonë morën pjesë bashkë me kryebashkiakun e Tiranës Z.Erion Veliaj në nismën për gjelbërimin e Qytetit të Tiranës.

Posted in: Evente,
06
Sep
Regjistrimet për kurset angleze për të gjitha nivelet dhe të gjitha moshat kanë filluar!

Erdhi Shtatori dhe erdhi koha për të mësuar anglisht me London Language Institute! Regjistrimet për të gjitha nivelet dhe të gjitha moshat kanë filluar. Ne ofrojmë kurse me pedagogë të huaj për fëmijët nga 5 në 9 vjeç dhe për pjesën e komunikimit për të gjithë moshat e tjera. Presim të interesuarit çdo ditë nga […]

Posted in: Regjistrime,

TË REJAT MË TË FUNDIT

Regjistrohuni tani dhe informohuni me anë të newsletter me të rejat më të fundit, kurset e reja, ofertat dhe shumë të tjera!

Adresa juaj e email-it
Please wait...

PSE NE

drejtoresha-studimeve-569x300